news

grudzień 2016
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Konkurs kolęd i pastorałek 2017

Konkurs Kolęd 2017 1

  Dom Kultury w Jeleniu to przede wszystkim siedziba Archetti Orkiestry Kameralnej Archetti, ale od wielu już lat jest to też serce kulturalne jaworznickiej dzielnicy Jeleń. Od dawna już mieszkańcy zbierają się w Domu Kultury przy okazji przeróżnych imprez, jak również mają możliwość rozwijać swoje pasje i zainteresowania na różnorakich zajęciach i warsztatach wszelkiego rodzaju. Tradycją jeleńskiego DK stał się również Konkurs kolęd i pastorałek.

Czytaj więcej: Konkurs kolęd i pastorałek 2017

Konkurs - do wygrania zaproszenie na koncert 4 grudnia!

konkurs

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasz najbliższy koncert, podczas którego usłyszycie Państwo kompozycje Mozarta, Bacha oraz Czajkowskiego. Koncert odbędzie się w naszej siedzibie przy ul. Wiosny Ludów w Jaworznie - Jeleniu, 4 grudnia 2016 o godzinie 17. Bilety do nabycia w naszej siedzibie, w Teatrze Sztuk w Jaworznie ul. Mickiewicza oraz przez internet.

Czytaj więcej: Konkurs - do wygrania zaproszenie na koncert 4 grudnia!

Audycje muzyczne dla starszych i młodszych

Jako zespół staramy się regularnie występować dla Mieszkańców Jaworzna i nie tylko, ale również prowadzimy działalność edukacyjną. Muzyka klasyczna ma wiele twarzy i chcielibyśmy, aby każdy odkrył w niej coś dla siebie, dlatego też rozpoczynamy kolejny sezon audycji muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Audycje muzyczne dla starszych i młodszych

Archetti Mozart & Czajkowski

04 12 plakat 

 Ostatni koncert z zespołem „Kroke” był dla nas fantastycznym nowym doświadczeniem. Jako orkiestra pierwszy raz zmierzyliśmy się z takim repertuarem, dlatego szczególnie cieszy nas pozytywny odbiór publiczności, a także zadowolenie naszych Gości, ze współpracy z nami. Jednakże główny repertuar, jaki chcielibyśmy Państwu prezentować, to w dalszym ciągu przede wszystkim klasyka.

Czytaj więcej: Archetti Mozart & Czajkowski

Feelharmony porwało publiczność!

koncert-2


W ostatnią niedzielę mieliśmy ogromną przyjemność stanąć na scenie wraz z zespołem Kroke oraz Sławkiem Bernym. Projekt Feelharmony jak się okazało zachwycił nie tylko nas, ale również publiczność. Bardzo cieszymy się, że mieliśmy możliwość wzięcia udziału w tak energetycznym i fascynującym wydarzeniu i mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli w czymś takim uczestniczyć.

Czytaj więcej: Feelharmony porwało publiczność!